• Úvodná stránka
  • KAPRO Vysokou presnosťou Klip-na Označenie Laserové Clamp typ infračervené svetlo level Laser Úrovni line Označenie investície line

  • Druh: Linka Lasery
  • Batérie: 2 AAA (nie sú súčasťou)
  • Veľkosť: 8*8*4cm
  • Číslo Modelu: 893
  • Presnosť: 0,5 mm/m
  • Model Merania: 2 Riadky
  • Laserová Trieda: II
  • Názov Značky: KAPRO
  • Vlnová dĺžka: 630-680nm

KAPRO Vysokou presnosťou Klip-na Označenie Laserové Clamp typ infračervené svetlo level Laser Úrovni line Označenie investície linka 90° vysoko viditeľný laserový lúč, •Laser rozsah: až 3 m (10') Jar grip listov na okraji štandardné dosky 6-16 mm (1/4"-5/8") Tlaku aktivovaný vypínač Manuálny vypínač on/off pre použitie ako povrchové laserové Bi-materiálu tvarovaný prípade gumy prekrytie Praktické spony na opasok Laserová trieda: II Batérie: 2 AAA (nie je súčasťou) Spĺňa CE, Informácie o zariadeniach WEEE a RoHS bezpečnostné predpisy

O PAPRO

Produkty sú 100% Zbrusu KAPRO.

Platby

Akceptujeme Alipay, Západ Únie, TT. Všetky hlavné kreditné karty sú akceptované cez bezpečné platobné procesor VIAZANÝ;

Ak nemôžete platby okamžite po objednávke konečná, prosím, počkajte niekoľko minút a skúste to znova Platby musia becompleted do 5 dní.

Zásielky

Budeme posielať balík v 1-5 pracovných Dní na vaše objednávky. Všetky Položky zvyčajne budú odoslané prostredníctvom ChinaPost leteckou Poštou alebo e-Paketové.Ruský zákazníkov sme všeobecne používať Posti Fínsko ruskej Vzduchu.

Ak ste nedostali vašu zásielku do 30 dní od zaplatenia, prosím, kontaktujte nás v čase. Budeme sledovať zásielky a dostať späť k vám čo najskôr odpoveď. Vaša spokojnosť je našou najväčšou odmenou a moc!

Poznámka: Sme len poslať na adresu uvedenú v objednávke. Kupujúci bude zodpovedný za akékoľvek dane, colné a iné poplatky generované v kupujúceho krajine!

Vrátenie & Return

Ponúkame 180 Dní Záruka na všetky výrobky uvedené.Ak dostanete defectve jedného, môže byť vrátený do 10 dní po registrácii balíka.

Prosím, byť si všimol, že sa vrátil položka musí byť v pôvodnom podmienok a kupujúci by mal holé návrat expedičný poplatok.

Spätná väzba

Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba bude v našich silách, vrátiť slúžiace pre vás. Ak ste spokojní s našimi výrobkami a službami, prosím, zanechajte nám svoju pozitívnu spätnú väzbu. Váš názor bude veľmi ocenil a nám pomôže, aby sme vám lepšie slúžili.

Ak nie ste spokojní s našimi výrobkami a službami, prosím, kontaktujte nás pred odoslaním negatívna spätná väzba. Raz je problém uviesť, že všetky naše štáby budú snažiť čo najlepšie, aby vám pomohol von z vyskytol problém. Ďakujeme za pochopenie.

Pracovný Čas

8:30-12:00, 14:00-18:00 HOD., pondelok až piatok,

9:30-12:00 sobota

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Hodnotenie

Štítky: laser úroveň, laserový ukazovateľ, kruh materiál, nohy laser, 360 laser úrovni, 16 riadkov 4d laser úrovni green line, laser úrovni, svorka laser, dslr úrovni, kapro úrovni.

Podpora 24/7

Služby.

100% Moneyback

Návrat Exchange.

Doprava po celom svete

Rýchle dodanie.