• Úvodná stránka
  • 100/110ML Stolný Tenis Raketa Gumy Čistič Dirt Potu Odstránenie Anti-formy Odbornej Starostlivosti, Ping Pong, Pádlo Cleaner Čistiaci prostriedok

  • Drop shipping: Podpora
  • Druh: Iné

Informácie O Produkte:

1、Odstránenie Prachu: stolný tenis raketa gumy vysávač, ktorý je 100% zbrusu nový a vysoko kvalitné. Môžete vyčistiť stolný tenis raketa gumy pred a po zápase.

2、Zlepšenie Priľnavosti: ping pong raketa cleaner sa zameriava na čistenie gumy, aby gumový povrch na svoje prírodné odflaknuty štátu. To tiež predlžuje životnosť gumy.

3、Dekontaminácia Funkcia: čistič odstraňuje mastnotu a nečistoty na kaučuku povrchu, ping pong rakety, je vaša raketa, aby sa jednoduchšie používali.

4、Jednoduché Použitie: Pred a po hraní, len pomocou čerpadla to čistejšie a utrite ju mäkkou špongiou. Týmto spôsobom, môžete predĺžiť životnosť raketa.

5、Dlhú Životnosť: S extrémne vysokou hodnotou, tento čistič môže čisté oboch stranách stolný tenis raketa až 100-krát, veľmi odolná.

Ako Používať:

Trasenie čistič pred použitím dobre. Na nastriekať čistič je peny a nie je ľahké toku. Po osprchovaní, čakať na 30-40 sekúnd. Môže účinne vyčistiť prach a pot stolný tenis loptičky, sa nezlepovali statickou elektrinou, potláčajú rozmnožovanie baktérií a anti-plesne. Potom utrite ju mäkkou špongiou a suché ju.

Špecifikácia:

Názov: Stolný Tenis Raketa Cleaner

Kapacita: 100 / 110ml

Platné typ: sticky / adstringentné vzad gumené puzdro gumené

Pomocný nástroj: špongie poutierajte (prosím zakúpiť samostatne)

Štýl: tackifier

Použite postup: stlačte sprej hlavu a nastriekajte rovnomerne

Ako používať: rovnomerne nastriekajte, čisté, hubky, a držať ochranný film

Funkcia: obnoviť gumy pružnosť, predĺžiť životnosť

Balenie Zoznam:

1*Stolný Tenis Raketa Gumy Cleaner

Poznámka:

1. Stačí použiť výrobok opakovane na špinavé miesta.

2. Odporúča sa použiť mäkšie, viac jemnej hubky počas procesu čistenia!

3. Udržať cleaner mimo dosahu detí. Nejedzte ho alebo zmraziť to. Ak to náhodou dostať do očí, prosím, umyte s veľkým množstvom vody!

Fotografie Produktov:

Recenzie

Minici Nhos
2020-10-09
1/5
not recived refund only
Tobi1993
2020-09-16
1/5
the seller cancelled the shipment I didn't receive any shipment

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Hodnotenie

Štítky: oka tenis robot, robo stolný tenis, tenis gumy anti spin, profesionálne ping pong pádlo gumy, ping pong tréner, stolný tenis tibhar, tsp gumy, stolný tenis, bat grip tape, padel tenis, čistič stolný tenis.

Podpora 24/7

Služby.

100% Moneyback

Návrat Exchange.

Doprava po celom svete

Rýchle dodanie.