• Úvodná stránka
  • 30PCS Magnetický Prúžok Karty Nízka / Vysoká Odolnosť Prázdne PVC 2 / 3 Stopy Magnetické Karty oblek pre Členov / VIP / access karty atď.

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Názov Značky: FENGLIANSECURITY

Magnetický prúžok karta: magnetický prúžok karta je druh magnetické záznamové médium kartu, ktorá je vyrobená z vysoko pevnej a vysokej teplote odolného plastu alebo papier potiahnuté plastom. To môže byť vlhkosť-odolné, oteruvzdorné, flexibilné, ľahko prenosný a použitie. Magnetické karty série produkty možno rozdeliť do dvoch kategórií podľa ich coercivity: jeden je nízky odpor magnetický prúžok karty, ostatné je vysoká odolnosť magnetický prúžok kartu, ktorá zodpovedá iso7810 a ISO 7811 medzinárodných noriem. Karta materiálov zahŕňajú kmeňové PVC, transparentné PVC alebo pet. Nízke reaktancie magnetický prúžok je rozdelený na 2 stopy, vysoká impedancia magnetický prúžok je rozdelený na 3 skladby,

Vo všeobecnosti, na jednej strane magnetické karty je vytlačená s orientačné údaje, ako smer kartu; na druhej strane je vybavený magnetickou vrstvou alebo magnetický prúžok. Magnetický prúžok je tenká vrstva materiálu (tiež známy ako pigment) pozostáva z zarovnané častice oxidu železa. Pevne ukotvenej spolu s živicové lepidlo a lepené na nonmagnetic substrátu ako sú papierové alebo plastové.

Magnetický prúžok karta je všeobecne používajú ako identifikačné karty, ktoré môžete písať, ukladať a prepísať informácie obsahu. To sa vyznačuje vysokou spoľahlivosťou, vysokým dátovým hustotou, nízkou pochopení sadzba a rýchle informácie vstupné a read-out rýchlosť.

Informácie, čítať a písať z magnetického prúžku karty je pomerne jednoduchý, ľahko ovládateľný, nízke náklady, a má určité funkcie zabezpečenia, takže magnetický prúžok karty je široko používaný.

Podľa iso7811 medzinárodné normy, magnetický prúžok možno rozdeliť na tri nezávislé skladby, a to TK1, TK2, tk3. TK1 môžete napísať 76 písmená alebo znaky na väčšine; TK2 môžete napísať 37 znaky na 75bpi hustota, 104 znaky na 210bpi heslo; tk3 môžete napísať 104 znaky najviac, vrátane označenia začiatku a konca.

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Hodnotenie

Štítky: odkaz vip, dragon fit, bezkontaktné karty kopírka, bezkontaktné karty, transparentné, kopírovať magnetické karty, ntag215 tag, elektronické magnetické karty, nfc tlač, kódované magnetické karty, znak vip.

Podpora 24/7

Služby.

100% Moneyback

Návrat Exchange.

Doprava po celom svete

Rýchle dodanie.