Warning: set_time_limit(): Cannot set time limit in safe mode in /Storage/Web_sites/monografia.sk/www/wp-content/plugins/contact-form-manager/create-contact-form.php on line 7 Zoznam kníh | Števkova zbierka
browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Zoznam kníh

 

Predstavujem Vám moju súkromnú zbierku vlastivedných monografii obcí a miest rozdelenú po jednotlivých krajoch a okresoch Slovenska. Zbierka sa rodí postupne. Prvú knihu – vlastivednú monografiu som získal darom v roku 1991 od primátora mesta Žarnovica. Zisťoval som, či mesto Žarnovica má na kopci zámok, hrad a či kaštieľ. Od tej doby cieľavedome navštevujem mestá a obce Slovenska, zúčastňujem sa veľtrhov, blúdim po antikvariátoch.

Pustite sa aj vy do hľadania svojej knihy na tejto www stránke.

 Názov kraja

 

 slovensko

Snahou a túžbou je vypracovať ucelený zoznam vlastivedných monografii pre celé Slovensko tak, aby obce a mestá o sebe navzájom vedeli, poznali sa a nedržali sa zaužívaného sloganu „Ja tu len bývam“.